O Nas

3Town Paintball

3Town Paintball
Paintball w Centrum Gdańska o każdej porze dnia i nocy!! Niezależnie od aury pogodowej!!!

Paintball w centrum miasta? Mało prawdopodobne? A jednak możliwe!!!
Hala o powierzchni 3000m2 , mieszcząca się w byłej fabryce ubotów przy ul. Doki 1 (budynek dawnych Kazamatów IIIp.) w Gdańsku na terenie Stoczni posiadająca wiele pomieszczeń, bunkrów, korytarzy oraz kolumn do tego kolorowe oświetlenie.
Wszystko to sprawi, że poczujecie się jakbyście uczestniczyli w grze komputerowej. W paintball można tu grać 24h, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku.

W zabawie może uczestniczyć każdy, kto skończył 18 lat, ale także nieletni mają szansę zagrać. Wystarczy zgoda od rodzica lub opiekuna.
Zapraszamy wszystkich z okolic miast: Gdańsk, Gdynia i Sopot i reszty województwa pomorskiego! *Aby rozpocząć zabawę potrzebna jest grupa minimum 10 osób, natomiast przy grupie 20 osób hale można mieć na wyłączność.

Jeśli nie możesz zebrać znajomych, zadzwoń do nas i dowiedz się o terminie gry do której możemy Cię dołączyć. * Maksymalna pojemność 3TOWN PAINTBALL to 50 walczących na raz. Przy większej liczbie osób proponujemy rozgrywki turniejowe.
Grać można na wiele sposobów. Przygotowaliśmy kilkanaście różnych scenariuszy. Jako klasykę polecamy zdobywanie flagi przeciwnika, czyli grę, w której dwie drużyny rywalizują o podjęcie flagi przeciwnika i doniesienie jej do swojej bazy.

W 3TOWN PAINTBALL można pograć również w ochronę prezydenta, terminatora, podchody do snajpera, nieśmiertelnego, akcję ratunkową i kilka innych.
Zapewniamy wspaniałą zabawę dla graczy początkujących, którzy będą mogli przeżyć niezapomnianą przygodę, jak i zaawansowanych, którzy mają szansę podszkolić się w swych umiejętnościach.

3Town Paintball Gdańsk, Gdynia (woj. pomorskie)
Ul. Doki1, Gdańsk Budynek dawnych KAZAMATÓW

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. tel.: 505 350 545

Najnowsze


3TOWN PAINTBALL

Połącz się z 3tp

3townpaintball social media

NEWSLETTER